
Комплекс для шкіри, волосся та нігтів Sport Generation Beauty Line Formyla, 210 грам - Без смаку
- В наявності
- Код: CN15530-4
925 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Sport Generation Beauty Line Formyla — комплекс для підтримки здоров'я шкіри, волосся й нігтів. Допомагає зберігати молодість і пружність шкіри.Sport Generation Beauty Line Formyla містить гідролізований морський колаген, який легко засвоюється організмом, вітамін C, що сприяє синтезу колагену та підтримує антиоксидантний захист, і гіалуронову кислоту для зволоження та підтримки еластичності шкіри.Переваги Sport Generation Beauty Line Formula:Зміцнює волосся й нігтіСприяє регенерації тканинПокращує загальний стан шкіриПідтримує еластичність і зволоження шкіриSport Generation Beauty Line Formyla допомагає зберігати молодість шкіри, зміцнює волосся й нігті, а також сприяє загальному поліпшенню зовнішнього вигляду. Гіалуронова кислота забезпечує додаткове зволоження, а вітамін C — антиоксидантний захист.Як приймати Sport Generation Beauty Line Formula:Приймати одну порцію (7 г) із 200-300 мл води або іншого напою щодня. Для досягнення найкращих результатів приймайте натщесерце або за 30 хвилин до їди.Не перевищуйте рекомендовану дозу. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем. Продукт не є лікарським засобом. Дотримуйтеся рекомендацій щодо вживання та зберігайте в недоступному для дітей місці.
Вміст елементів в 1 порції
7 грамів
Гідролізований морський колаген 5000 мг
Екстракт виноградних кісточок 150 мг
Гіалуронова кислота 100 мг
Вітамін C 100 мг
Вітамін В7 (Біотин) 5 мг
Вітамін Е 40 мг
Вітамін А 500 мкг
Цинк 7 мг
Селен 50 мкг
Інгредієнти
Лимонна кислота, барвник, ароматизатор, ацесульфам-К, сукралоза, гіалуронат натрію, спіруліна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sport Generation |
| Призначення | Для шкіри, волосся та нігтів |
| Форма випуску | Порошок |
| Смак | Без смаку |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.21 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 10 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 30 |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 7 грамів |
| Країна виробника | Україна |
| Тип | Колаген, гіалуронова кислота |
| Ширина в пакованні | 10 см |
| Вага | 210 |
- Ціна: 925 ₴