Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
VPLab Ultra Women's Beauty Liquid Collagen - це рідкий колаген для жінок, який підтримує здоров'я шкіри, волосся та нігтів, він містить гідролізований колаген, гіалуронову кислоту, вітаміни та мінерали.
Особливості:
Містить гідролізований колаген та вітаміни.
Покращує стан шкіри, волосся та нігтів.
Збільшує еластичність та пружність шкіри.
Зменшує зморшки та тонкі лінії.
Зміцнює волосся та нігті.
Зволожує шкіру зсередини.
Колаген – це білок, який є основним будівельним матеріалом шкіри, волосся та нігтів. З віком вироблення колагену в організмі знижується, що призводить до появи зморшок, втрати пружності шкіри та ослаблення волосся та нігтів.
VPLab Ultra Women's Beauty Liquid Collagen містить гідролізований колаген, який легко засвоюється організмом. Вітаміни сприяють здоров'ю шкіри, волосся та нігтів.
Як приймати VPLab Ultra Women's Beauty Liquid Collagen:
Добре струсіть, а потім поверніть язичок на верхній частині трубки для рідини, доки вона не зафіксується. Вилийте концентрат у 500 мл води та струсіть або перемішайте.
Склад товару:
Харчова цінність
10 мл
Калорії
26 ккал
Жири
0 г
- насичені
0 г
Вуглеводи
2,7 г
- цукор
1,4 г
Білок
3,8 г
Сіль
0 г
Вітамін В1 (гідрохлорид тіаміну)
0,13 мг
Вітамін В3 (ніацинамід)
7,5 мг
Вітамін В4 (холина хлорид)
20,5 мг
- холін
15 мг
Вітамін B6 (гідрохлорид піридоксину)
0,75 мг
Вітамін В7 (біотин)
150 мкг
Вітамін В9 (фолієва кислота)
50 мкг
Вітамін B12 (ціанокобаламін)
0,56 мкг
Гідролізований колаген
4000 мг
Інгредієнти
гідролізований колаген, очищена вода, концентрат чорничного соку, концентрат гранатового соку, підкислювач (лимонна кислота), натуральний ароматизатор фруктового пуншу, підсолоджувач (сукралоза), холін (в хлориду холіну), ніацин (у вигляді ніацинаміду), антиоксидант (аскорбінова кислота). , олія, вітамін B6 (у вигляді гідрохлориду піридоксину), тіамін (у вигляді гідрохлориду тіаміну), натуральний ароматизатор полуниці, натуральний ароматизатор ківі, фолієва кислота, біотин, вітамін B12 (у вигляді ціанокобаламіну)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VPLab |
| Форма випуску | Рідина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.1 кг |
| Вміст порції | 10 мілілітрів |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 4 см |
| Добавки | Вітаміни |
| Країна виробника | Великобританія |
| Кількість в упаковці, шт | 10 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 10 |
| Призначення | Для шкіри, волосся і нігтів, Для суглобів |
| Об'єм, мл | 100 |
| Підлога | Жіночий |
| Тип | Колаген |
| Ширина в упаковці | 8 см |
- Ціна: 1 105 ₴




