
влевовправо
Натуральна добавка OstroVit Vege KSM-66 Ashwagandha + Magnesium + B6 P-5-P, 90 капсул
- В наявності
- Код: CN19925-1
390 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
OstroVit Vege KSM-66 Ashwagandha + Magnesium + B6 P-5-P – це комплексна дієтична добавка, створена для поживної підтримки організму та збагачення раціону важливими мікроелементами та рослинними екстрактами.
Особливості OstroVit Vege KSM-66 Ashwagandha + Magnesium + B6 P-5-P:
Містить екстракт кореня ашваганди KSM-66.
Включає магній та вітамін В6 у формах із високим ступенем біодоступності (цитрат та піридоксаль-5-фосфат).
Підходить для вегетаріанців та веганів, оскільки не містить компонентів тваринного походження.
До складу комплексу входить екстракт кореня індійського женьшеню (ашваганди), який стандартизований за вмістом вітанолідів. Магній представлений у формі цитрату, а вітамін В6 — в активній формі піридоксаль-5-фосфату, що сприяє їхньому доброму засвоєнню. Ці компоненти спільно сприяють підтримці нормального функціонування організму.
Переваги OstroVit Vege KSM-66 Ashwagandha + Magnesium + B6 P-5-P:
Допомагає підтримувати оптимальний рівень енергії та тонус.
Сприяє нормальній роботі нервової системи та підтримці електролітного балансу.
Підтримує правильне функціонування м'язів.
Цей продукт розроблений для дорослих, які прагнуть збалансувати свій щоденний раціон та підтримати загальне благополуччя організму.
Як приймати OstroVit Vege KSM-66 Ashwagandha + Magnesium + B6 P-5-P:
Приймати по 1 порції (2 капсули) на день під час їжі, запиваючи великою кількістю води. Продукт призначений для дорослих.Склад товару:
Харчова цінність
2 капсули
Магній
180 мг
Екстракт кореня ашваганди KSM-66:
200 мг
- вітаноліди
10 мг
Вітамін В6
2.8 мг
Інгредієнти
Магнієві солі лимонної кислоти (магній), наповнювач: гідроксипропілметилцелюлоза; екстракт кореня ашваганди (Withania somnifera L. Dunal) - KSM-66 Ashwagandha®, стандартизований до 5% вітанолідів; піридоксаль-5'-фосфат (вітамін B6).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OstroVit |
| Тип | Капсули |
| Форма випуску | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.12 кг |
| Вміст порції | 2 капсули |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | Польща |
| Кількість в упаковці, шт | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 45 |
| Призначення | Для нервової системи, Для енергії і бадьорості |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 390 ₴
