
Незамінні амінокислоти Sporter EAA 700 mg, 200 капсул
- В наявності
- Код: CN19926-1
410 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Sporter EAA – комплекс незамінних амінокислот у формі капсул, розроблений для підтримки білкового обміну та збалансованого раціону активних людей.
Особливості Sporter EAA:
Містить повний спектр із 9 незамінних амінокислот, які не синтезуються організмом самостійно.
Забезпечує надходження амінокислот у біодоступній формі.
Допомагає підтримувати загальний тонус організму.
Незамінні амінокислоти (EAA) є основними компонентами білка, необхідними для збереження м'язової тканини. Вони виступають додатковим джерелом енергії під час інтенсивних фізичних навантажень та беруть участь у природних метаболічних процесах.
Переваги Sporter EAA:
Сприяє відновленню м'язів після фізичних навантажень.
Підтримує нормальну функцію імунної системи.
Допомагає зберігати м'язову масу при активному способі життя.
Бере участь у нормалізації синтезу природних ферментів.
Продукт рекомендований як додаткове джерело амінокислот для людей, які ведуть активний спосіб життя та потребують якісної поживної підтримки.
Як приймати Sporter EAA:
Одну порцію (4 капсули) запити достатньою кількістю води. Приймати 2 порції на день. У дні тренувань: одну порцію за 30 хв до початку тренування, другу порцію відразу після тренування. У дні без тренувань: одну порцію вранці після пробудження, другу порцію перед сном. Перед початком прийому проконсультуйтеся з лікарем.Склад товару:
Харчова цінність
4 капсули
Комплекс незамінних амінокислот
2800 мг
L-лейцин
548.8 мг
L-лізин гідрохлорид
500.4 мг
L-фенілаланін
427.2 мг
L-валін
324 мг
L-треонін
264.8 мг
L-ізолейцин
251.2 мг
L-метіонін
251.2 мг
L-гістидин гідрохлорид
172.8 мг
L-триптофан
59.6 мг
Інгредієнти
Комплекс незамінних амінокислот (L-лейцин, L-лізин гідрохлорид, L-фенілаланін, L-валін, L-треонін, L-ізолейцин, L-метіонін, L-гістидин гідрохлорид, L-триптофан); оболонка капсули: желатин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sporter |
| Тип | Капсули |
| Форма випуску | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.3 кг |
| Вміст порції | 4 капсули |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 8 см |
| Група | Незамінні |
| Країна виробника | Україна |
| Кількість в упаковці, шт | 200 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 50 |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 8 см |
- Ціна: 410 ₴