
Блок батончиків Power Pro Dubai Bar 25% Sugar Free, 10*50 грам - Шоколад
- В наявності
- Код: CN19939-3
680 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Power Pro Dubai Bar – протеїновий батончик з фісташковою пастою, тестом катаїфі та малиновим акцентом для швидкого перекусу.Особливості Power Pro Dubai Bar:
Містить фісташкову пасту та хрумке тісто катаїфі.
Покрита глазур'ю без додавання цукру.
Має високий вміст білка.
Протеїновий батончик поєднує кремову текстуру пасти, хрумке тісто і легкий ягідний смак. Білкова основа продукту є поживною підтримкою для організму.Переваги Power Pro Dubai Bar:
Допомагає підтримувати активний спосіб життя.
Виступає зручним варіантом перекушування протягом дня.
Забезпечує організм додатковим білком.
Продукт призначений для людей, які ведуть активний спосіб життя, і відмінно підходить як доповнення до основного раціону.Як приймати Power Pro Dubai Bar:Вживати як перекушування протягом дня при необхідності.Склад товару:
Харчова цінність
50 грамів
Калорійність
207 ккал
Жири
12 г
- насичені
4.6 г
Вуглеводи
8 г
- цукор
0.25 г
Харчові волокна
6.5 г
Білки
12.5 г
Сіль
0.09 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Power Pro |
| Вага | 500 г |
| Смак | Шоколад |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.5 кг |
| Вміст білків | 25 % |
| Вміст вуглеводів | 16 % |
| Вміст жирів | 24 % |
| Вміст порції | 1 батончик (50 грамів) |
| Висота в пакованні | 10 см |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 15 см |
| Країна виробника | Україна |
| Кількість в упаковці, шт | 10 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Тип батончиків | Протеїнові |
| Форма випуску | Батончик |
| Ширина в упаковці | 15 см |
- Ціна: 680 ₴