
влевовправо
Біотин Life Extension Biotin 600 mg, 100 капсул
- В наявності
- Код: CN19940-1
360 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Life Extension Biotin – це поживна підтримка для збереження краси волосся, шкіри та нігтів, а також для підтримки загального життєвого тонусу.
Особливості Life Extension Biotin:
Є джерелом водорозчинного вітаміну B7.
Сприяє нормалізації вироблення клітинної енергії.
Бере участь у процесах синтезу жирних кислот та обміну амінокислот.
Основним компонентом добавки є біотин, який є важливим кофактором для багатьох ферментів в організмі. Він відіграє ключову роль в утворенні кератину – основного структурного білка, необхідного для підтримки нормального стану волосся та епідермісу.
Переваги Life Extension Biotin:
Допомагає зберегти природну міцність нігтьових пластин.
Підтримує доглянутий та здоровий зовнішній вигляд волосся.
Сприяє нормальному обміну речовин та підтримці енергії.
Продукт призначений для дорослих, які прагнуть збагатити свій раціон важливим нутрієнтом для комплексної підтримки метаболізму та підтримання природної краси зсередини.
Як приймати Life Extension Biotin:
Приймати по 1 капсулі на день під час їжі або згідно з рекомендаціями фахівця.Склад товару:Харчова цінність1 капсулаБіотин600 мкгІнгредієнтиМікрокристалічна целюлоза, дикальційфосфат, желатин (капсула), рослинний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Life Extension |
| Тип | Капсули |
| Форма випуску | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 100 |
| Призначення | Для шкіри, волосся і нігтів |
| Окремі вітаміни | Вітамін B7 |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 360 ₴
