
влевовправо
Креатин в капсулах Life Extension Creatine Capsules, 120 капсул
- В наявності
- Код: CN19938-1
730 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Life Extension Creatine Capsules – це дієтична добавка у формі капсул, розроблена для нутритивної підтримки енергетичного обміну в клітинах і підтримання фізичного тонусу.
Особливості Life Extension Creatine Capsules:
Зручний формат капсул для легкого прийому без необхідності змішування порошків.
Сприяє підтриманню оптимального рівня клітинної енергії.
Підходить для людей, які ведуть активний спосіб життя та займаються спортом.
Основним компонентом продукту є креатин. Це сполука, яка природно присутня в організмі та відіграє важливу роль у виробленні енергії. Додаткове надходження цього компонента допомагає підтримувати його запаси, що важливо для нормального функціонування м’язів під час фізичних навантажень.
Переваги Life Extension Creatine Capsules:
Допомагає підтримувати фізичну витривалість і працездатність.
Сприяє підтримці загального тонусу організму.
Забезпечує зручний спосіб доповнити щоденний раціон важливим нутрієнтом.
Продукт призначений для дорослих, які прагнуть збагатити свій раціон речовинами, необхідними для підтримки активності, і шукають зручну альтернативу порошковим формам.
Як приймати Life Extension Creatine Capsules:
Приймайте по 2 капсули двічі на день, запиваючи водою або соком, або відповідно до рекомендацій спеціаліста.Склад товару:Харчова цінність2 капсулиВітамін C (у формі аскорбілпальмітату)11 мгКреатин моногідрат1000 мгІнгредієнтиРослинна целюлоза (капсула), стеаринова кислота, діоксид кремнію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Life Extension |
| Тип | Капсули |
| Форма випуску | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.15 кг |
| Вміст порції | 2 капсули |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 8 см |
| Добавки | Вітаміни |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт | 120 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Призначення | Для набору м'язової маси, Для загального відновлення, Для підвищення витривалості |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 8 см |
- Ціна: 730 ₴
