
влевовправо
Вітаміни та мінерали Life Extension Zinc Lozenges, 60 льодяників
- В наявності
- Код: CN19944-1
435 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Life Extension Zinc Lozenges – це дієтична добавка у формі льодяників, розроблена для нутритивної підтримки організму та підтримання нормального функціонування захисних систем.
Особливості Life Extension Zinc Lozenges:
Зручна форма застосування у вигляді льодяників для розсмоктування.
Сприяє підтриманню загального тонусу організму.
Підходить для регулярного використання як доповнення до щоденного раціону.
Основний компонент добавки — цинк, який є важливим мікроелементом. Він бере участь у багатьох обмінних процесах, виступає антиоксидантом і допомагає підтримувати нормальну роботу організму на клітинному рівні.
Переваги Life Extension Zinc Lozenges:
Сприяє підтриманню нормального обміну речовин.
Допомагає захистити клітини від негативного впливу оксидативного стресу.
Забезпечує зручний спосіб поповнення балансу важливих нутрієнтів.
Продукт призначений для дорослих, які шукають надійний спосіб підтримати загальний добробут організму та збагатити свій раціон незамінними мікроелементами для підтримки активного способу життя.
Як приймати Life Extension Zinc Lozenges:
Розсмоктуйте або розжовуйте по 1 льодянику на день або відповідно до рекомендацій спеціаліста.Склад товару:Харчова цінність1 льодяникЦинк (у вигляді оксиду, глюконату цинку)18.75 мгІнгредієнтиКсилітол, лимонна кислота, мальтодекстрин, L-лейцин, екстракт стевії, вегетаріанський стеарат, аравійська камедь, ароматизатор апельсина, екстракт розмарину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Life Extension |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Вміст порції | 60 пастилок |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Окремі мінерали | Цинк |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 435 ₴
