
влевовправо
Ашваганда і мʼята Life Extension Ashwagandha Plus, 60 вегакапсул
- В наявності
- Код: CN19946-1
1 180 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Life Extension Ashwagandha Plus – це дієтична добавка на основі рослинних екстрактів, розроблена для нутритивної підтримки організму та підтримання нормального емоційного фону в умовах щоденних навантажень.
Особливості Life Extension Ashwagandha Plus:
Містить рослинні компоненти з адаптогенними властивостями.
Випускається у зручній капсульованій формі для легкого прийому.
Підходить для щоденного використання як доповнення до раціону.
Основним компонентом продукту є екстракт ашваганди. Цю рослину традиційно використовують для підтримання природного балансу в організмі, допомоги в адаптації до зовнішніх подразників і підтримки нормального рівня енергії.
Переваги Life Extension Ashwagandha Plus:
Сприяє підтриманню нормальної реакції організму на зовнішні фактори.
Допомагає підтримувати загальний тонус, бадьорість і працездатність.
Забезпечує поживну підтримку для збереження душевної рівноваги.
Продукт призначений для дорослих, які ведуть активний спосіб життя, стикаються з частими розумовими або фізичними навантаженнями та шукають зручний спосіб підтримати свій загальний добробут.
Як приймати Life Extension Ashwagandha Plus:
Приймайте по 2 капсули на день або відповідно до рекомендацій спеціаліста.Склад товару:Харчова цінність2 вегакапсулиЕкстракт м’яти колосистої Neumentix™ K110-42 (надземна частина [стандартизовано до 24% загального вмісту фенольних сполук і 14.5% розмаринової кислоти])900 мгЕкстракт ашваганди Sensoril (корінь і листя) [стандартизовано до 32% олігосахаридів і 10% кон’югатів вітанолідних глікозидів]250 мгІнгредієнтиРослинна целюлоза (капсула), мікрокристалічна целюлоза, стеаринова кислота, мальтодекстрин, діоксид кремнію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Life Extension |
| Призначення | Для нервової системи |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.1 кг |
| Вміст порції | 2 вегакапсулі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 30 |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 1 180 ₴
