
влевовправо
Натуральна добавка Life Extension Quick Brain Nootropic, 30 вегакапсул
- В наявності
- Код: CN19947-1
945 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Life Extension Quick Brain Nootropic – це дієтична добавка, розроблена для нутритивної підтримки когнітивних функцій і підтримання нормальної роботи мозку.
Особливості Life Extension Quick Brain Nootropic:
Спеціально розроблений комплекс для підтримки концентрації уваги.
Випускається у зручній формі капсул для легкого щоденного прийому.
Підходить для дорослих, які регулярно стикаються з розумовими навантаженнями.
Формула добавки містить компоненти, що допомагають підтримувати ясність мислення та сприяють нормальному обміну речовин. Інгредієнти підібрані таким чином, щоб забезпечувати поживну підтримку для збереження тонусу під час інтенсивної інтелектуальної активності.
Переваги Life Extension Quick Brain Nootropic:
Сприяє підтриманню нормальної когнітивної діяльності.
Допомагає зберігати фокус під час виконання повсякденних завдань.
Забезпечує організм важливими нутрієнтами для підтримки розумової працездатності.
Цей продукт призначений для людей, які ведуть активний спосіб життя, а також для тих, хто шукає зручний і надійний спосіб підтримати свій загальний добробут і продуктивність.
Як приймати Life Extension Quick Brain Nootropic:
Приймайте по 1 капсулі на день або відповідно до рекомендацій спеціаліста.Склад товару:Харчова цінність1 вегакапсулаЕкстракт готу коли (ціла рослина) [стандартизовано до 10% азіатикозидів]250 мгЕкстракт бакопи BaCognize® Ultra (ціла трава) [стандартизовано до 25% бакопа-глікозидів]150 мгЕкстракт чорнобривців Lutemax® 2020 (Tagetes erecta) (квітка) [стандартизовано до 10% лютеїну, 2% мезо-зеаксантину та зеаксантину]110 мгІнгредієнтиРослинна целюлоза (капсула), модифікований харчовий крохмаль, мікрокристалічна целюлоза, мальтодекстрин, токоферол, діоксид кремнію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Life Extension |
| Призначення | Для мозку |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.1 кг |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Висота в пакованні | 10 см |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 5 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт | 30 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 30 |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 5 см |
- Ціна: 945 ₴
