
влевовправо
Ізотонік MST Nutrition Aqua Power Boost, 360 грам - Апельсин
- В наявності
- Код: CN19952-1
1 630 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
MST Aqua Power Boost – це спеціалізована спортивна добавка, розроблена для підтримання оптимального водно-сольового балансу та тонусу під час фізичних навантажень.
Особливості MST Aqua Power Boost:
Випускається у формі порошку, який добре розчиняється у воді.
Підходить для вживання як до, так і під час фізичної активності.
Забезпечує організм важливими нутрієнтами для підтримки загальної активності.
Основу продукту становлять компоненти, що сприяють своєчасному відновленню втраченої з потом рідини. Це допомагає підтримувати енергетичний баланс і нормальне функціонування м’язової системи під час інтенсивних занять.
Переваги MST Aqua Power Boost:
Сприяє підтриманню витривалості під час тренувань.
Допомагає зберігати працездатність протягом усього заняття.
Сприяє більш комфортному відновленню після навантажень.
Цей продукт оптимально підходить для спортсменів і людей, які ведуть активний спосіб життя, яким важливо підтримувати правильну гідратацію. Він є доповненням до раціону як у дні тренувань, так і в періоди відпочинку.
Як приймати MST Aqua Power Boost:
Приймайте одну порцію (15 г) до або під час фізичної активності, а в дні відпочинку — протягом дня. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу.Склад товару:Харчова цінність15 грамівКалорії43 ккалЖири<0.5 г- насичені<0.1 гВуглеводи7.4 г- цукор0.5 гХарчові волокна<0.5 гБілок1.5 гСіль0.26 гКалій634 мгХлорид152 мгКальцій151 мгМагній200 мгЦинк5 мгСильно розгалужений циклічний декстрин CLUSTER DEXTRIN6.5 гБетаїн гідрохлорид1311 мг- бетаїн1000 мгТаурин1000 мгЕкстракт Panax notoginseng та Astragalus membranaceus (AstraGin™)35 мг- сапоніни525 мкгІнгредієнтиПорошок кокосової води, підкислювач (лимонна кислота, E330), ароматизатор, харчовий барвник (концентрат сафлору, спіруліни), кам’яна сіль, підсолоджувачі (сукралоза, E955; ацесульфам К, E950).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MST Nutrition |
| Вага | 360 г |
| Смак | Апельсин |
| Тип | Порошок |
| Форма випуску | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.4 кг |
| Вміст білків | 10 % |
| Вміст вуглеводів | 49 % |
| Вміст порції | 15 грам |
| Висота в пакованні | 15 см |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 12 см |
| Добавки | Рослинні компоненти, Амінокислоти |
| Країна виробника | Німеччина |
| Кількість в упаковці, шт | 24 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Призначення | Для загального відновлення, Для підвищення витривалості, Для енергії і бадьорості |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 12 см |
- Ціна: 1 630 ₴
