-38%Натуральна добавка OstroVit Ubichinon Q10 100, 120 капсул
- В наявності
- Код: CN2001
895 ₴
555 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
OstroVit Ubichinon Q10 - унікальна добавка, яка буде корисна всім людям. Убіхінон, хоч і не відноситься до білкових структур, грає важливу роль в усіх процесах в організмі. Для спортсменів добавка необхідна завдяки своїм антиоксидантним і енергетичним властивостям.
Призначення OstroVit Ubichinon Q10:
підвищення енергетичного потенціалу;
підвищення силових показників;
підвищення витривалості;
прискорення регенерації після тренувань;
допомога при відновленні після травм і операцій;
підтримка роботи серця.
Діюча речовина добавки - убіхінон, відомий як коензим Q10. Компанія Островіт гарантує безпеку добавки і відсутність побічних ефектів.
Переваги Островіт Убіхінон Кью 10:
висока біодоступність;
підходить чоловікам і жінкам;
допомагає виробляти більше енергії;
зручна для ковтання форма капсул;
висока концентрація діючої речовини.
Як приймати OstroVit Ubichinon Q10
Препарат необхідно приймати щодня, по 1 капсулі на добу, під час сніданку чи обіду. Їжа повинна містити жири. Запивати кожну капсулу потрібно достатньою кількістю чистої води. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу.
Прийом не рекомендується вагітним і годуючим груддю жінкам, підліткам до 16 років і алергікам. Перед початком прийому проконсультуйтеся з лікарем.
Зберігайте продукт в темному і сухому прохолодному місці, недоступному для дітей. Берегти від нагрівання і попадання вологи.
Склад товару:Харчова цінність1 капсулКоензим (убіхінон)100 мг ІнгредієнтиСоєва олія, желатин, коензим Q10, зволожувач - гліцерин, вода, емульгатор - соєвийлецитин, носій - бджолиний віск.ПопередженняПродукт може міститимолоко, сою, пшеницю, яйця, селера, гірчицю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OstroVit |
| Тип | Капсули |
| Форма випуску | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | Польща |
| Кількість в упаковці, шт | 120 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 120 |
| Призначення | Для загального відновлення, Для підвищення витривалості, Для серцево-судинної системи |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 555 ₴