Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення NOW Sports L-Citrulline 1200 mg:
підтримання анаболічного стану;
допомога в массонаборе;
поліпшення м'язового кровопостачання;
підвищення витривалості;
зменшення стомлюваності;
зміцнення імунітету;
поліпшення ерекції;
прискорення виведення з організму аміаку.
У складі добавки тільки цитрулін. Виробник гарантує ефективність і безпеку продукту.
Переваги NOW Sports L-Citrulline 1200 mg:
високий вміст цитруллина;
без ГМО;
вегетаріанський продукт;
зручна форма таблеток;
відмінно поєднується з іншими спортивними добавками;
підходить як для массонабора, так і сушки;
без побічних ефектів;
американське якість;
приваблива ціна.
Як приймати NOW Sports L-Citrulline 1200 mg
Виробник рекомендує приймати по одній таблетці до трьох разів на добу. Кожну таблетку потрібно ковтати цілими, запиваючи великою кількістю чистої води. Використовуйте добавку тільки як доповнення до збалансованого харчування. Не перевищуйте рекомендовану добову норму.
Прийом добавки протипоказаний вагітним і годуючим жінкам, підліткам до 18 років, а також людям з індивідуальними протипоказаннями. Зверніться за медичною допомогою, якщо після прийому добавки ви відзначаєте погіршення самопочуття або появу небажаних ефектів.
Зберігайте добавку в недоступному для дітей прохолодному місці. Не допускайте попадання всередину вологи. Бережіть від прямого сонячного світла.
Склад товару:Харчова цінність1 таблеткаL-цитрулін1200 мгІнгредієнтистеаринова кислота (рослинний джерело), кроскармеллоза натрію, мікрокристалічна целюлоза, вегетаріанська оболонка та діоксид кремнію
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Тип | Таблетки |
| Форма випуску | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Група | Незамінні |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт | 120 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 120 |
| Призначення | Для імунної системи, Для загального оздоровлення |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 1 300 ₴
