
влевовправо
Колагенові пептиди MST Nutrition Skin Beauty Formula, 120 капсул
- В наявності
- Код: CN19958-1
1 165 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
MST Skin & Beauty Formula VERISOL – це комплексна поживна підтримка, створена для підтримання структурної цілісності шкіри, волосся та нігтів.
Особливості MST Skin & Beauty Formula VERISOL:
Містить біоактивні пептиди колагену, які легко засвоюються організмом.
Включає гіалуронову кислоту, що є природним компонентом сполучної тканини.
Виробляється з дотриманням суворих європейських стандартів якості.
Формула поєднує колаген, гіалуронову кислоту, а також важливі вітаміни та мінерали, такі як вітамін C, цинк, біотин, селен, мідь і вітамін D3. Ці компоненти сприяють нормальному утворенню колагену, підтримують клітинні процеси та допомагають зберігати здоров’я шкіри.
Переваги MST Skin & Beauty Formula VERISOL:
Сприяє підтриманню природної еластичності та зволоженості шкіри.
Допомагає зберігати міцність нігтів і підтримувати їх нормальний ріст.
Забезпечує підтримання нормальної пігментації волосся та шкіри завдяки вмісту міді.
Комплекс призначений для тих, хто шукає збалансовану добавку для збереження природної краси зсередини. Регулярне вживання сприяє підтриманню загального тонусу та доглянутого вигляду.
Як приймати MST Skin & Beauty Formula VERISOL:
Рекомендується приймати по 4 капсули на день, запиваючи достатньою кількістю води.Склад товару:Харчова цінність4 капсулиКолагенові пептиди VERISOL2500 мгГіалуронат натрію200 мг- гіалуронова кислота182 мгВітамін D312 мкгВітамін C60 мгБіотин120 мкгЦинк10 мгСелен40 мкгМідь0.8 мгІнгредієнтиГідролізат колагену bovine / яловичий, VERISOL® B; оболонка капсули / глазурувальний агент: гідроксипропілметилцелюлоза; гіалуронат натрію; вітамін C; піколінат цинку; глюконат міді; біотин; селеніт натрію; вітамін D.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MST Nutrition |
| Тип | Капсули |
| Форма випуску | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Вміст порції | 4 капсули |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Добавки | Вітаміни, Мінерали |
| Країна виробника | Німеччина |
| Кількість в упаковці, шт | 120 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 30 |
| Призначення | Для шкіри, волосся і нігтів |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 1 165 ₴

