
Кето колаген з MCT Applied Nutrition Keto Collagen, 325 грам
- В наявності
- Код: CN19986-1
1 310 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Applied Nutrition Keto Collagen + Coconut – дієтична добавка у порошку з гідролізованими колагеновими пептидами та MCT з кокосової олії. Продукт можна додавати до напоїв або їжі як частину щоденного раціону.
Особливості Applied Nutrition Keto Collagen + Coconut:
Формула поєднує гідролізовані колагенові пептиди та MCT з кокосової олії.
Порошок можна змішувати з гарячими й холодними напоями або додавати до їжі.
Продукт підходить для кето- та палео-раціону.
Колагенові пептиди є джерелом білкових компонентів, а MCT належать до середньоланцюгових тригліцеридів, отриманих із кокосової олії. Така комбінація може використовуватися для доповнення повсякденного харчування.
Переваги Applied Nutrition Keto Collagen + Coconut:
Підходить для додавання у воду, каву, смузі, йогурт або рецепти.
Має нейтральний смак, тому легко поєднується з різними продуктами.
Не містить глютен, сою та молочні компоненти за даними виробника.
Applied Nutrition Keto Collagen + Coconut підійде тим, хто шукає порошкову добавку з колагеновими пептидами та MCT для щоденного раціону. Продукт можна використовувати у звичному режимі харчування як частину різноманітного меню.
Як приймати Applied Nutrition Keto Collagen + Coconut:
Змішайте 1 мірну ложку (13 г) з улюбленим гарячим або холодним напоєм чи додайте до їжі один раз на день і ретельно перемішайте. Для холодних напоїв виробник рекомендує використовувати рідину кімнатної температури, оскільки колагенові пептиди можуть утворювати грудочки у дуже холодній воді. Перед початком прийому проконсультуйтеся з лікарем.Склад товару:Харчова цінність13 грамівКалорії61 ккалЖири3 г- насичені3 гВуглеводи0 г- цукор0 гБілки9.5 гСіль0.14 гГідролізований колаген10 гСередньоланцюгові тригліцериди (MCT)3 гІнгредієнтиГідролізовані пептиди яловичого колагену, середньоланцюгові тригліцериди (MCT).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Applied Nutrition |
| Вага | 325 г |
| Тип | Порошок |
| Форма випуску | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.325 кг |
| Вміст порції | 13 грам |
| Висота в пакованні | 15 см |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 12 см |
| Країна виробника | Великобританія |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 25 |
| Призначення | Для шкіри, волосся і нігтів, Для загального відновлення, Для суглобів |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 12 см |
- Ціна: 1 310 ₴